Zirve Anaokulu

Anaokulu

İletişim Bilgileri

Zirve Anaokulu
Şenlikköy, Özgen Sk. No:2, 34153 Bakırköy/İstanbul, Türkiye, Yeşilköy
Yeşilköy
Rota Al
Açık — 18:00 saatinde kapanıyor8:00 – 18:00
  • Pazartesi8:00 – 18:00
  • Salı8:00 – 18:00
  • Çarşamba8:00 – 18:00
  • Perşembe8:00 – 18:00
  • Cuma8:00 – 18:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı
Sosyal Medya
Çağrı

İş Tanımı

Zirve Anaokulu şirketine (0212) 601 08 10 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Zirve Anaokulu şirketinin ana kategorisi Anaokulu sektörüdür. Zirve Anaokulu şirketinin açık adresi: Şenlikköy, Özgen Sk. No:2, 34153 Bakırköy/İstanbul, Türkiye.

sanayi: Eğitim » Anaokulu

Faaliyet alanı:
  • Anaokulu
ISIC Kodları
8510

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Zirve Anaokulu telefon numarası nedir?

    Zirve Anaokulu's phone number is (0212) 601 08 10.

  2. 2.Zirve Anaokulu nerede yer alıyor?

    Zirve Anaokulu is located at Şenlikköy, Özgen Sk. No:2, 34153 Bakırköy/İstanbul, Türkiye, Yeşilköy. Get Directions.

  3. 3.Zirve Anaokulu çalışma saatleri nedir?

    Zirve Anaokulu şu saatlerde açık: weekdays: 8:00 – 18:00; weekends: Closed.

0 Değerlendirme

Zirve Anaokulu için ilk değerlendirmeyi siz yazın.