Zerda Giyim

Uzman mağazalarda giyim,ayakkabı ve deri eşya perakende satışı

İletişim Bilgileri

Zerda Giyim
Kavakpınar, Asa Sokağı No:11, 34899 Pendik/İstanbul, Türkiye, İçmeler
İçmeler
Rota Al
Açık — 17:00 saatinde kapanıyor9:00 – 17:00
  • Pazartesi9:00 – 17:00
  • Salı9:00 – 17:00
  • Çarşamba9:00 – 17:00
  • Perşembe9:00 – 17:00
  • Cuma9:00 – 17:00
  • Cumartesi9:00 – 17:00
  • Pazar9:00 – 17:00
Sosyal Medya
Çağrı

İş Tanımı

Zerda Giyim şirketine 0542 198 34 23 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Zerda Giyim şirketinin ana kategorisi Uzman mağazalarda giyim,ayakkabı ve deri eşya perakende satışı sektörüdür. Zerda Giyim şirketinin açık adresi: Kavakpınar, Asa Sokağı No:11, 34899 Pendik/İstanbul, Türkiye.

Kredi Kartları
Check, Debit Card, NFC, Yes
Tuvalet
Yes
Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
Restroom, Seating

sanayi: Konfeksiyon » Giyim mağazaları

Faaliyet alanı:
  • Uzman mağazalarda giyim,ayakkabı ve deri eşya perakende satışı
ISIC Kodları
4771

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Zerda Giyim telefon numarası nedir?

    Zerda Giyim's phone number is 0542 198 34 23.

  2. 2.Zerda Giyim nerede yer alıyor?

    Zerda Giyim is located at Kavakpınar, Asa Sokağı No:11, 34899 Pendik/İstanbul, Türkiye, İçmeler. Get Directions.

  3. 3.Zerda Giyim çalışma saatleri nedir?

    Zerda Giyim şu saatlerde açık: all_days: 9:00 – 17:00.

0 Değerlendirme

Zerda Giyim için ilk değerlendirmeyi siz yazın.