Yildiz Muhendislik

Bina inşaatı

İletişim Bilgileri

Yildiz Muhendislik
Yenişehir Mah. 1202/2. Sok. Gıda Çarşısı Temsil Plaza İş Merkezi D:80/g, Yenişehir, 35060 Konak/İzmir, Türkiye, Kemalpaşa, TU35
Kemalpaşa
Rota Al
Çalışma saatleri mevcut değil
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Yildiz Muhendislik şirketine 0549 229 22 99 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Yildiz Muhendislik şirketinin ana kategorisi Bina inşaatı sektörüdür. Yildiz Muhendislik şirketinin açık adresi: Yenişehir Mah. 1202/2. Sok. Gıda Çarşısı Temsil Plaza İş Merkezi D:80/g, Yenişehir, 35060 Konak/İzmir, Türkiye.

sanayi: İnşaat » Bina inşaatı

Faaliyet alanı:
  • Bina inşaatı
  • Harçsız Duvar Malzemeleri Mağazası
  • Elektrik Mühendisi
  • Mühendis
  • Duvar Kağıdı Satıcısı
ISIC Kodları
4100, 4752, 4753, 7110

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Yildiz Muhendislik telefon numarası nedir?

    Yildiz Muhendislik's phone number is 0549 229 22 99.

  2. 2.Yildiz Muhendislik nerede yer alıyor?

    Yildiz Muhendislik is located at Yenişehir Mah. 1202/2. Sok. Gıda Çarşısı Temsil Plaza İş Merkezi D:80/g, Yenişehir, 35060 Konak/İzmir, Türkiye, Kemalpaşa, TU35. Get Directions.

  3. 3.Yildiz Muhendislik web sitesi nedir?

    Yildiz Muhendislik's website is www.definearama.com.

0 Değerlendirme

Yildiz Muhendislik için ilk değerlendirmeyi siz yazın.