Vezir Hali Yikama

Halı ve Kilim Temizleme

4.8★★★★★(16 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Vezir Hali Yikama
Yenidoğan, Osmancık Sk. No:22, 38080, 38080 Kocasinan/Kayseri, Turkey, TU38
Kayseri
Rota Al
Şu anda kapalı8:00 – 17:00
  • Pazartesi8:00 – 17:00
  • Salı8:00 – 17:00
  • Çarşamba8:00 – 17:00
  • Perşembe8:00 – 17:00
  • Cuma8:00 – 17:00
  • Cumartesi8:00 – 17:00
  • Pazar8:00 – 17:00
Sosyal Medya
Çağrı

İş Tanımı

Vezir Hali Yikama şirketine 0541 614 51 83 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Vezir Hali Yikama şirketinin ana kategorisi Halı ve Kilim Temizleme sektörüdür. Vezir Hali Yikama şirketinin açık adresi: Yenidoğan, Osmancık Sk. No:22, 38080, 38080 Kocasinan/Kayseri, Turkey.

sanayi: Ev ve Bahçe » Halı ve Kilim Temizleme

Faaliyet alanı:
  • Halı ve Kilim Temizleme
ISIC Kodları
9601

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Vezir Hali Yikama telefon numarası nedir?

    Vezir Hali Yikama's phone number is 0541 614 51 83.

  2. 2.Vezir Hali Yikama nerede yer alıyor?

    Vezir Hali Yikama is located at Yenidoğan, Osmancık Sk. No:22, 38080, 38080 Kocasinan/Kayseri, Turkey, TU38. Get Directions.

  3. 3.Vezir Hali Yikama çalışma saatleri nedir?

    Vezir Hali Yikama şu saatlerde açık: all_days: 8:00 – 17:00.

  4. 4.Vezir Hali Yikama web sitesi nedir?

    Vezir Hali Yikama's website is www.vezirhaliyikama.com.

0 Değerlendirme

Vezir Hali Yikama için ilk değerlendirmeyi siz yazın.