Trisad Spor Salonu

Spor Salonu

İletişim Bilgileri

Trisad Spor Salonu
Zeytinburnu, İstanbul
Zeytinburnu
Rota Al
Çalışma saatleri mevcut değil
Düzenle

İş Tanımı

Trisad Spor Salonu şirketinin ana kategorisi Spor Salonu sektörüdür. Trisad Spor Salonu şirketinin açık adresi: Zeytinburnu, İstanbul.

sanayi: Spor etkinlikleri » Spor Salonu

Faaliyet alanı:
  • Spor Salonu
ISIC Kodları
9311

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Trisad Spor Salonu nerede yer alıyor?

    Trisad Spor Salonu is located at Zeytinburnu, İstanbul. Get Directions.

0 Değerlendirme

Trisad Spor Salonu için ilk değerlendirmeyi siz yazın.