Servis ASSİST

Elektronik Eşya Mağazası

1.7★★★★★(16 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Servis ASSİST
Yeşilpınar, Çiçeksuyu Cd., 34065 Eyüpsultan/İstanbul, Türkiye, İstanbul, TU34
İstanbul
Rota Al
24 saat açık24 Hours
  • Pazartesi24 Saat
  • Salı24 Saat
  • Çarşamba24 Saat
  • Perşembe24 Saat
  • Cuma24 Saat
  • Cumartesi24 Saat
  • Pazar24 Saat
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Servis ASSİST şirketine (0212) 963 28 23 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Servis ASSİST şirketinin ana kategorisi Elektronik Eşya Mağazası sektörüdür. Servis ASSİST şirketinin açık adresi: Yeşilpınar, Çiçeksuyu Cd., 34065 Eyüpsultan/İstanbul, Türkiye.

sanayi: Bilgisayarlar ve Elektronik Cihazlar » Elektronik Eşya Mağazası

Faaliyet alanı:
  • Elektronik Eşya Mağazası
ISIC Kodları
4741

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Servis ASSİST telefon numarası nedir?

    Servis ASSİST's phone number is (0212) 963 28 23.

  2. 2.Servis ASSİST nerede yer alıyor?

    Servis ASSİST is located at Yeşilpınar, Çiçeksuyu Cd., 34065 Eyüpsultan/İstanbul, Türkiye, İstanbul, TU34. Get Directions.

  3. 3.Servis ASSİST çalışma saatleri nedir?

    Servis ASSİST şu saatlerde açık: all_days: 24 Hours.

  4. 4.Servis ASSİST web sitesi nedir?

    Servis ASSİST's website is www.servisassist.com.

0 Değerlendirme

Servis ASSİST için ilk değerlendirmeyi siz yazın.