Se-Ta Otomotiv

Taşımacılığı destekleyici diğer faaliyetler

İletişim Bilgileri

Se-Ta Otomotiv
Merkez, Diyarbakir, Turkey, Diyarbakır, TU21
Diyarbakır
Rota Al
Çalışma saatleri mevcut değil
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Se-Ta Otomotiv şirketine (0412) 228 48 93 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Se-Ta Otomotiv şirketinin ana kategorisi Taşımacılığı destekleyici diğer faaliyetler sektörüdür. Se-Ta Otomotiv şirketinin açık adresi: Merkez, Diyarbakir, Turkey.

sanayi: Seyahat ve Taşıma » Diğer taşımacılık faaliyetleri

Faaliyet alanı:
  • Taşımacılığı destekleyici diğer faaliyetler
ISIC Kodları
5229

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Se-Ta Otomotiv telefon numarası nedir?

    Se-Ta Otomotiv's phone number is (0412) 228 48 93.

  2. 2.Se-Ta Otomotiv nerede yer alıyor?

    Se-Ta Otomotiv is located at Merkez, Diyarbakir, Turkey, Diyarbakır, TU21. Get Directions.

0 Değerlendirme

Se-Ta Otomotiv için ilk değerlendirmeyi siz yazın.