Pucciano Co.

Sinema filmi, video ve televizyon programları yapım faaliyetleri

5.0★★★★★(5 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Pucciano Co.
Tokalı Plaza, Çınar, Üniversite Cd. 103/B, 35030 Bornova/İzmir, Türkiye, İzmir (il), TU35
İzmir (il)
Rota Al
24 saat açık24 Hours
  • Pazartesi24 Saat
  • Salı24 Saat
  • Çarşamba24 Saat
  • Perşembe24 Saat
  • CumaKapalı
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Pucciano Co. şirketine 0532 208 32 94 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Pucciano Co. şirketinin ana kategorisi Sinema filmi, video ve televizyon programları yapım faaliyetleri sektörüdür. Pucciano Co. şirketinin açık adresi: Tokalı Plaza, Çınar, Üniversite Cd. 103/B, 35030 Bornova/İzmir, Türkiye.

Kredi Kartları
Yes
Çeşitlilik Yönetimi
Woman Led

sanayi: Eğlence » Film, TV ve video prodüksiyonu

Faaliyet alanı:
  • Sinema filmi, video ve televizyon programları yapım faaliyetleri
  • Fotoğrafçı
  • Düğün Fotoğrafçısı
ISIC Kodları
5911, 7420

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Pucciano Co. telefon numarası nedir?

    Pucciano Co.'s phone number is 0532 208 32 94.

  2. 2.Pucciano Co. nerede yer alıyor?

    Pucciano Co. is located at Tokalı Plaza, Çınar, Üniversite Cd. 103/B, 35030 Bornova/İzmir, Türkiye, İzmir (il), TU35. Get Directions.

  3. 3.Pucciano Co. çalışma saatleri nedir?

    Pucciano Co. şu saatlerde açık: Monday - Thursday: 24 Hours; Friday - Sunday: Closed.

  4. 4.Pucciano Co. web sitesi nedir?

    Pucciano Co.'s website is www.puci.com.tr.

0 Değerlendirme

Pucciano Co. için ilk değerlendirmeyi siz yazın.