Oz Heycan Plastik

Plastik İmalat Şirketi

İletişim Bilgileri

Oz Heycan Plastik
Muratpaşa, Ata Cad./inan Sok. No:61/A, 34040 Gaziosmanpaşa/İstanbul, Turkey, TU34
Gaziosmanpaşa
Rota Al
Çalışma saatleri mevcut değil
Sosyal Medya
Çağrı

İş Tanımı

Oz Heycan Plastik şirketine (0212) 614 01 75 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Oz Heycan Plastik şirketinin ana kategorisi Plastik İmalat Şirketi sektörüdür. Oz Heycan Plastik şirketinin açık adresi: Muratpaşa, Ata Cad./inan Sok. No:61/A, 34040 Gaziosmanpaşa/İstanbul, Turkey.

sanayi: İşletmelerarası » Plastik İmalat Şirketi

Faaliyet alanı:
  • Plastik İmalat Şirketi
ISIC Kodları
2220

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Oz Heycan Plastik telefon numarası nedir?

    Oz Heycan Plastik's phone number is (0212) 614 01 75.

  2. 2.Oz Heycan Plastik nerede yer alıyor?

    Oz Heycan Plastik is located at Muratpaşa, Ata Cad./inan Sok. No:61/A, 34040 Gaziosmanpaşa/İstanbul, Turkey, TU34. Get Directions.

  3. 3.Oz Heycan Plastik web sitesi nedir?

    Oz Heycan Plastik's website is ozheycanplastik.com.

0 Değerlendirme

Oz Heycan Plastik için ilk değerlendirmeyi siz yazın.