Oz Cam

Cam ve Ayna Dükkanı

4.2★★★★★(5 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Oz Cam
Mehmet Akif, Çimen Sk. no5/B, 34774 Çekmeköy/İstanbul, Türkiye, Umraniye
Umraniye
Rota Al
Açık — 17:00 saatinde kapanıyor9:00 – 17:00
  • Pazartesi9:00 – 17:00
  • Salı9:00 – 17:00
  • Çarşamba9:00 – 17:00
  • Perşembe9:00 – 17:00
  • Cuma9:00 – 17:00
  • Cumartesi9:00 – 17:00
  • Pazar9:00 – 17:00
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Oz Cam şirketine (0216) 642 65 78 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Oz Cam şirketinin ana kategorisi Cam ve Ayna Dükkanı sektörüdür. Oz Cam şirketinin açık adresi: Mehmet Akif, Çimen Sk. no5/B, 34774 Çekmeköy/İstanbul, Türkiye.

Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
Restroom, Seating

sanayi: İnşaat » Cam ve Ayna Dükkanı

Faaliyet alanı:
  • Cam ve Ayna Dükkanı
  • Camcı
ISIC Kodları
4752

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Oz Cam telefon numarası nedir?

    Oz Cam's phone number is (0216) 642 65 78.

  2. 2.Oz Cam nerede yer alıyor?

    Oz Cam is located at Mehmet Akif, Çimen Sk. no5/B, 34774 Çekmeköy/İstanbul, Türkiye, Umraniye. Get Directions.

  3. 3.Oz Cam çalışma saatleri nedir?

    Oz Cam şu saatlerde açık: all_days: 9:00 – 17:00.

0 Değerlendirme

Oz Cam için ilk değerlendirmeyi siz yazın.