Nurbal Doğal Destekler

Sağlıklı Yiyecek Mağazası

İletişim Bilgileri

Nurbal Doğal Destekler
ferah mahallesi ferah caddesi, Ferah, Çayırlık Sk. no 2, 34692 Üsküdar/İstanbul, Türkiye, Çengelköy, TU34
Çengelköy
Rota Al
Açık — 19:00 saatinde kapanıyor9:00 – 19:00
  • Pazartesi9:00 – 19:00
  • Salı9:00 – 19:00
  • Çarşamba9:00 – 19:00
  • Perşembe9:00 – 19:00
  • Cuma9:00 – 19:00
  • Cumartesi9:00 – 19:00
  • Pazar10:30 – 17:00
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Nurbal Doğal Destekler şirketine (0216) 566 33 00 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Nurbal Doğal Destekler şirketinin ana kategorisi Sağlıklı Yiyecek Mağazası sektörüdür. Nurbal Doğal Destekler şirketinin açık adresi: ferah mahallesi ferah caddesi, Ferah, Çayırlık Sk. no 2, 34692 Üsküdar/İstanbul, Türkiye.

Kredi Kartları
Debit Card
Yemek Seçenekleri
Delivery

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Sağlıklı Yiyecek Mağazası

Faaliyet alanı:
  • Sağlıklı Yiyecek Mağazası
  • Baharatçı
  • Aktar
  • Aktar
  • İMALAT
  • Doğal Gıda Satış Yeri
  • Paketleme Şirketi
  • Vitamin ve Besin Takviyesi Satıcısı
  • Toptan ticaret (Motorlu kara taşıtları ve motosikletler hariç)
ISIC Kodları
46, 4721, 4772, 8292, 8690, C

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Nurbal Doğal Destekler telefon numarası nedir?

    Nurbal Doğal Destekler's phone number is (0216) 566 33 00.

  2. 2.Nurbal Doğal Destekler nerede yer alıyor?

    Nurbal Doğal Destekler is located at ferah mahallesi ferah caddesi, Ferah, Çayırlık Sk. no 2, 34692 Üsküdar/İstanbul, Türkiye, Çengelköy, TU34. Get Directions.

  3. 3.Nurbal Doğal Destekler çalışma saatleri nedir?

    Nurbal Doğal Destekler şu saatlerde açık: Monday - Saturday: 9:00 – 19:00; Sunday: 10:30 – 17:00.

  4. 4.Nurbal Doğal Destekler web sitesi nedir?

    Nurbal Doğal Destekler's website is www.nurbal.com.

0 Değerlendirme

Nurbal Doğal Destekler için ilk değerlendirmeyi siz yazın.