Nevzat Onay

Ayakkabı Mağazaları

İletişim Bilgileri

Nevzat Onay
Cumhuriyet, İnkılap Sk., 06430 Çankaya/Ankara, Türkiye, TU68
Ankara
Rota Al
Çalışma saatleri mevcut değil
Çağrı

İş Tanımı

Nevzat Onay şirketine (0312) 432 36 10 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Nevzat Onay şirketinin ana kategorisi Ayakkabı Mağazaları sektörüdür. Nevzat Onay şirketinin açık adresi: Cumhuriyet, İnkılap Sk., 06430 Çankaya/Ankara, Türkiye.

Kredi Kartları
Debit Card

sanayi: Konfeksiyon » Ayakkabı Mağazaları

Faaliyet alanı:
  • Ayakkabı Mağazaları
ISIC Kodları
4771

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Nevzat Onay telefon numarası nedir?

    Nevzat Onay's phone number is (0312) 432 36 10.

  2. 2.Nevzat Onay nerede yer alıyor?

    Nevzat Onay is located at Cumhuriyet, İnkılap Sk., 06430 Çankaya/Ankara, Türkiye, TU68. Get Directions.

  3. 3.Nevzat Onay web sitesi nedir?

    Nevzat Onay's website is www.nevzatonay.com.

0 Değerlendirme

Nevzat Onay için ilk değerlendirmeyi siz yazın.