Mavi Çay Evi

Kafeler

4.1★★★★★(21 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Mavi Çay Evi
Hocahasan, 3. Andaç Sk. No:42, 16050 Osmangazi̇/Bursa, Türkiye, TU16
Osmangazi
Rota Al
Şu anda kapalı7:30 – 23:30
  • Pazartesi7:30 – 23:30
  • Salı7:30 – 23:30
  • Çarşamba7:30 – 23:30
  • Perşembe7:30 – 23:30
  • Cuma7:30 – 23:30
  • Cumartesi7:30 – 23:30
  • Pazar7:30 – 23:30
Sosyal Medya
Çağrı

İş Tanımı

Mavi Çay Evi şirketine 0531 356 66 10 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Mavi Çay Evi şirketinin ana kategorisi Kafeler sektörüdür. Mavi Çay Evi şirketinin açık adresi: Hocahasan, 3. Andaç Sk. No:42, 16050 Osmangazi̇/Bursa, Türkiye.

Kıyafet Tarzı
Casual
Menüler
Coffee
Açıkhava Oturması
Yes
Fiyat
$

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Kafeler

Faaliyet alanı:
  • Kafeler
ISIC Kodları
5610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Mavi Çay Evi telefon numarası nedir?

    Mavi Çay Evi's phone number is 0531 356 66 10.

  2. 2.Mavi Çay Evi nerede yer alıyor?

    Mavi Çay Evi is located at Hocahasan, 3. Andaç Sk. No:42, 16050 Osmangazi̇/Bursa, Türkiye, TU16. Get Directions.

  3. 3.Mavi Çay Evi çalışma saatleri nedir?

    Mavi Çay Evi şu saatlerde açık: all_days: 7:30 – 23:30.

0 Değerlendirme

Mavi Çay Evi için ilk değerlendirmeyi siz yazın.