Kardeşlerin Yeri Özbek

Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri

4.3★★★★★(201 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Kardeşlerin Yeri Özbek
Özbek, Akkum Cd. 6077.Sokak, 35000 Urla/İzmir, Türkiye, İzmir, TU35
İzmir
Rota Al
Şu anda kapalı7:00 – 2:00
  • Pazartesi7:00 – 2:00
  • Salı7:00 – 2:00
  • Çarşamba7:00 – 2:00
  • Perşembe7:00 – 2:00
  • Cuma7:00 – 2:00
  • Cumartesi7:00 – 2:00
  • Pazar7:00 – 3:00
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Kardeşlerin Yeri Özbek şirketine 0530 691 15 70 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Kardeşlerin Yeri Özbek şirketinin ana kategorisi Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri sektörüdür. Kardeşlerin Yeri Özbek şirketinin açık adresi: Özbek, Akkum Cd. 6077.Sokak, 35000 Urla/İzmir, Türkiye.

Yemek Seçenekleri
Delivery, Take-out, Table Service
Kıyafet Tarzı
Casual
Içecekler
Yes
Gruplar İçin İyi
Yes
Çocuklar İçin İyi
Yes
Menüler
Bar Snacks, Coffee, Dessert, Dinner, Lunch
Açıkhava Oturması
Yes
İle popüler
Tourists
Rezervasyonlar
Yes
Tuvalet
Yes
Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
Parking, Seating, Yes

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Restoranlar

Faaliyet alanı:
  • Balık Restoranı
  • Köfteci
  • Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri
ISIC Kodları
5610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Kardeşlerin Yeri Özbek telefon numarası nedir?

    Kardeşlerin Yeri Özbek's phone number is 0530 691 15 70.

  2. 2.Kardeşlerin Yeri Özbek nerede yer alıyor?

    Kardeşlerin Yeri Özbek is located at Özbek, Akkum Cd. 6077.Sokak, 35000 Urla/İzmir, Türkiye, İzmir, TU35. Get Directions.

  3. 3.Kardeşlerin Yeri Özbek çalışma saatleri nedir?

    Kardeşlerin Yeri Özbek şu saatlerde açık: Monday - Saturday: 7:00 – 2:00; Sunday: 7:00 – 3:00.

  4. 4.Kardeşlerin Yeri Özbek web sitesi nedir?

    Kardeşlerin Yeri Özbek's website is kardeslerin-yeri.business.site.

0 Değerlendirme

Kardeşlerin Yeri Özbek için ilk değerlendirmeyi siz yazın.