Karataş Ticaret

Bakkal dükkanı

5.0★★★★★(1 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Karataş Ticaret
Havaalanı, Anadolu Cd. No:64, 34230 Esenler/İstanbul, Türkiye, TU34
Esenler
Rota Al
Açık — 23:00 saatinde kapanıyor8:30 – 23:00
  • Pazartesi8:30 – 23:00
  • Salı8:30 – 23:00
  • Çarşamba8:30 – 23:00
  • Perşembe8:30 – 23:00
  • Cuma8:30 – 23:00
  • Cumartesi8:30 – 23:00
  • Pazar8:30 – 23:00
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Karataş Ticaret şirketine (0212) 430 75 41 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Karataş Ticaret şirketinin ana kategorisi Bakkal dükkanı sektörüdür. Karataş Ticaret şirketinin açık adresi: Havaalanı, Anadolu Cd. No:64, 34230 Esenler/İstanbul, Türkiye.

Yemek Seçenekleri
Delivery

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Bakkallar ve süper marketler

Faaliyet alanı:
  • Şişelenmiş Su Tedarikçisi
  • Bakkal dükkanı
ISIC Kodları
4630, 4711

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Karataş Ticaret telefon numarası nedir?

    Karataş Ticaret's phone number is (0212) 430 75 41.

  2. 2.Karataş Ticaret nerede yer alıyor?

    Karataş Ticaret is located at Havaalanı, Anadolu Cd. No:64, 34230 Esenler/İstanbul, Türkiye, TU34. Get Directions.

  3. 3.Karataş Ticaret çalışma saatleri nedir?

    Karataş Ticaret şu saatlerde açık: all_days: 8:30 – 23:00.

  4. 4.Karataş Ticaret web sitesi nedir?

    Karataş Ticaret's website is iyifirma.com/karatas-ticaret-esenler.

0 Değerlendirme

Karataş Ticaret için ilk değerlendirmeyi siz yazın.