Küncü Fırın

Pastaneler

3.6★★★★★(82 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Küncü Fırın
Yenigün, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv No:118, 35390 Buca/İzmir, Türkiye, İzmir (il), TU35
İzmir (il)
Rota Al
Şu anda kapalı8:00 – 18:00
  • Pazartesi8:00 – 18:00
  • Salı8:00 – 18:00
  • Çarşamba8:00 – 18:00
  • Perşembe8:00 – 18:00
  • Cuma8:00 – 18:00
  • Cumartesi8:00 – 18:00
  • Pazar8:00 – 18:00
Sosyal Medya
Düzenle

İş Tanımı

Küncü Fırın şirketinin ana kategorisi Pastaneler sektörüdür. Küncü Fırın şirketinin açık adresi: Yenigün, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv No:118, 35390 Buca/İzmir, Türkiye.

Kredi Kartları
Debit Card, NFC, Yes
Yemek Seçenekleri
Delivery, Take-out
Menüler
Breakfast, Coffee
Fiyat
$$

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Pastaneler

Faaliyet alanı:
  • Pastaneler
ISIC Kodları
4721

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Küncü Fırın nerede yer alıyor?

    Küncü Fırın is located at Yenigün, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv No:118, 35390 Buca/İzmir, Türkiye, İzmir (il), TU35. Get Directions.

  2. 2.Küncü Fırın çalışma saatleri nedir?

    Küncü Fırın şu saatlerde açık: all_days: 8:00 – 18:00.

  3. 3.Küncü Fırın web sitesi nedir?

    Küncü Fırın's website is kuncu.com.tr.

0 Değerlendirme

Küncü Fırın için ilk değerlendirmeyi siz yazın.