Kübra Döşeme Atölyesi

Koltuk Mağazası

5.0★★★★★(1 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Kübra Döşeme Atölyesi
Yukarı Dudullu Mahallesi Necip Fazıl Blv. &, Rana Sk. 3/A, 34775 Ümraniye, Türkiye, Umraniye, İstanbul
Umraniye
Rota Al
Şu anda kapalı9:00 – 19:30
  • Pazartesi9:00 – 19:30
  • Salı9:00 – 19:30
  • Çarşamba9:00 – 19:30
  • Perşembe9:00 – 19:30
  • Cuma9:00 – 19:30
  • Cumartesi9:00 – 19:30
  • PazarKapalı
Sosyal Medya

İş Tanımı

Kübra Döşeme Atölyesi şirketinin ana kategorisi Koltuk Mağazası sektörüdür. Kübra Döşeme Atölyesi şirketinin açık adresi: Yukarı Dudullu Mahallesi Necip Fazıl Blv. &, Rana Sk. 3/A, 34775 Ümraniye, Türkiye.

sanayi: İnşaat » Koltuk Mağazası

Faaliyet alanı:
  • Koltuk Mağazası
ISIC Kodları
4759

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Kübra Döşeme Atölyesi nerede yer alıyor?

    Kübra Döşeme Atölyesi is located at Yukarı Dudullu Mahallesi Necip Fazıl Blv. &, Rana Sk. 3/A, 34775 Ümraniye, Türkiye, Umraniye, İstanbul. Get Directions.

  2. 2.Kübra Döşeme Atölyesi çalışma saatleri nedir?

    Kübra Döşeme Atölyesi şu saatlerde açık: Monday - Saturday: 9:00 – 19:30; Sunday: Closed.

  3. 3.Kübra Döşeme Atölyesi web sitesi nedir?

    Kübra Döşeme Atölyesi's website is kubra-doseme-atolyesi.business.site.

0 Değerlendirme

Kübra Döşeme Atölyesi için ilk değerlendirmeyi siz yazın.