Jenk's Cafe, Beşiktaş

Kafeler

3.0★★★★★(2 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Jenk's Cafe, Beşiktaş
Beşiktaş, İstanbul
Beşiktaş
Rota Al
Açık — 20:00 saatinde kapanıyor8:00 – 20:00
  • Pazartesi8:00 – 20:00
  • Salı8:00 – 20:00
  • Çarşamba8:00 – 20:00
  • Perşembe8:00 – 20:00
  • Cuma8:00 – 20:00
  • Cumartesi8:00 – 20:00
  • Pazar8:00 – 20:00
Sosyal Medya
Çağrı

İş Tanımı

Jenk's Cafe, Beşiktaş şirketine (0212) 236 83 65 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Jenk's Cafe, Beşiktaş şirketinin ana kategorisi Kafeler sektörüdür. Jenk's Cafe, Beşiktaş şirketinin açık adresi: Beşiktaş, İstanbul.

Gruplar İçin İyi
Yes
Fiyat
$$

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Kafeler

Faaliyet alanı:
  • Kahvaltı ve Pazar kahvaltıları (Brunchlar)
  • Kafeler
  • Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri
ISIC Kodları
5610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Jenk's Cafe, Beşiktaş telefon numarası nedir?

    Jenk's Cafe, Beşiktaş's phone number is (0212) 236 83 65.

  2. 2.Jenk's Cafe, Beşiktaş nerede yer alıyor?

    Jenk's Cafe, Beşiktaş is located at Beşiktaş, İstanbul. Get Directions.

  3. 3.Jenk's Cafe, Beşiktaş çalışma saatleri nedir?

    Jenk's Cafe, Beşiktaş şu saatlerde açık: all_days: 8:00 – 20:00.

0 Değerlendirme

Jenk's Cafe, Beşiktaş için ilk değerlendirmeyi siz yazın.