Il Jandarma Spor Salonu
Spor Salonu
İletişim Bilgileri
Çalışma saatleri mevcut değil
İş Tanımı
Il Jandarma Spor Salonu şirketinin ana kategorisi Spor Salonu sektörüdür. Il Jandarma Spor Salonu şirketinin açık adresi: Ankara, TU68.
sanayi: Spor etkinlikleri » Spor Salonu
Faaliyet alanı:
- Spor Salonu
ISIC Kodları
9311
Sorular ve Cevaplar
1.Il Jandarma Spor Salonu nerede yer alıyor?
Il Jandarma Spor Salonu is located at Ankara, TU68. Get Directions.
0 Değerlendirme
Il Jandarma Spor Salonu için ilk değerlendirmeyi siz yazın.