Id-Istanbul

İç Dekorasyon

5.0★★★★★(1 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İşletme İletişim Bilgileri

Emre Özkan
Marketing and Advertising

    İletişim Bilgileri

    Id-Istanbul
    Paşa, Hasret Cd No:53, 34379 Şişli/İstanbul, Turkey
    Şişli
    Rota Al
    Şu anda kapalı9:00 – 18:00
    • Pazartesi9:00 – 18:00
    • Salı9:00 – 18:00
    • Çarşamba9:00 – 18:00
    • Perşembe9:00 – 18:00
    • Cuma9:00 – 18:00
    • Cumartesi9:00 – 15:00
    • PazarKapalı
    Çağrı E-posta

    İş Tanımı

    Id-Istanbul şirketinin ana irtibat kişisi Emre Özkan'dir.

    sanayi: Ev ve Bahçe » İç Dekorasyon

    Faaliyet alanı:
    • İç Dekorasyon
    ISIC Kodları
    7410

    Sorular ve Cevaplar

    1. 1.Id-Istanbul telefon numarası nedir?

      Id-Istanbul's phone number is (0212) 265 21 90.

    2. 2.Id-Istanbul nerede yer alıyor?

      Id-Istanbul is located at Paşa, Hasret Cd No:53, 34379 Şişli/İstanbul, Turkey. Get Directions.

    3. 3.Id-Istanbul çalışma saatleri nedir?

      Id-Istanbul şu saatlerde açık: weekdays: 9:00 – 18:00; Saturday: 9:00 – 15:00; Sunday: Closed.

    4. 4.Id-Istanbul için birincil iletişim kişisi kimdir?

      Id-Istanbul için birincil iletişim kişisi Emre Özkan (Marketing and Advertising).

    5. 5.Id-Istanbul işletmesinde başka kim çalışıyor?

      Id-Istanbul also has 3 other listed contact: Nuran. Caldemir Çaldemir, Bahar Yuksel, Alican Sürek_other.

    6. 6.Id-Istanbul web sitesi nedir?

      Id-Istanbul's website is www.id-istanbul.com.

    0 Değerlendirme

    Id-Istanbul için ilk değerlendirmeyi siz yazın.