İnci̇ Su Çankaya

Market

4.5★★★★★(10 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

İnci̇ Su Çankaya
Huzur, Lizbon Cd. No:62, 06460 Çankaya/Ankara, Türkiye
Ankara
Rota Al
Şu anda kapalı8:00 – 20:00
  • Pazartesi8:00 – 20:00
  • Salı8:00 – 20:00
  • Çarşamba8:00 – 20:00
  • Perşembe8:00 – 0:00
  • Cuma8:00 – 20:00
  • Cumartesi8:00 – 20:00
  • Pazar8:00 – 20:00
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

İnci̇ Su Çankaya şirketine 0552 895 40 66 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. İnci̇ Su Çankaya şirketinin ana kategorisi Market sektörüdür. İnci̇ Su Çankaya şirketinin açık adresi: Huzur, Lizbon Cd. No:62, 06460 Çankaya/Ankara, Türkiye.

Kredi Kartları
Debit Card, Yes
Yemek Seçenekleri
Delivery
Tuvalet
Yes
Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
Parking, Yes

sanayi: Alışveriş » Market

Faaliyet alanı:
  • İçme Suyu Tedarikçisi
  • Market
ISIC Kodları
3600, 4711

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.İnci̇ Su Çankaya telefon numarası nedir?

    İnci̇ Su Çankaya's phone number is 0552 895 40 66.

  2. 2.İnci̇ Su Çankaya nerede yer alıyor?

    İnci̇ Su Çankaya is located at Huzur, Lizbon Cd. No:62, 06460 Çankaya/Ankara, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.İnci̇ Su Çankaya çalışma saatleri nedir?

    İnci̇ Su Çankaya şu saatlerde açık: Monday - Wednesday: 8:00 – 20:00; Thursday: 8:00 – 0:00; Friday - Sunday: 8:00 – 20:00.

0 Değerlendirme

İnci̇ Su Çankaya için ilk değerlendirmeyi siz yazın.