Hersan San Tic LTD Sti

Mobilya Üreticisi

İletişim Bilgileri

Hersan San Tic LTD Sti
Kagithane, Istanbul, Turkey, İstanbul
İstanbul
Rota Al
Çalışma saatleri mevcut değil
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Hersan San Tic LTD Sti şirketine (0212) 295 05 00 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Hersan San Tic LTD Sti şirketinin ana kategorisi Mobilya Üreticisi sektörüdür. Hersan San Tic LTD Sti şirketinin açık adresi: Kagithane, Istanbul, Turkey.

sanayi: İşletmelerarası » Mobilya Üreticisi

Faaliyet alanı:
  • Mobilya Üreticisi
ISIC Kodları
3100

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Hersan San Tic LTD Sti telefon numarası nedir?

    Hersan San Tic LTD Sti's phone number is (0212) 295 05 00.

  2. 2.Hersan San Tic LTD Sti nerede yer alıyor?

    Hersan San Tic LTD Sti is located at Kagithane, Istanbul, Turkey, İstanbul. Get Directions.

0 Değerlendirme

Hersan San Tic LTD Sti için ilk değerlendirmeyi siz yazın.