Harran Baklavaları

Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri

4.6★★★★★(45 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Harran Baklavaları
Ayaspaşa, Gürsel Paşa Cd. No:10, 59600 Saray/Tekirdağ, Türkiye, Büyükyoncalı
Büyükyoncalı
Rota Al
Şu anda kapalı7:00 – 23:00
  • Pazartesi7:00 – 23:00
  • Salı7:00 – 23:00
  • Çarşamba7:00 – 23:00
  • Perşembe7:00 – 23:00
  • Cuma7:00 – 23:00
  • Cumartesi7:00 – 23:00
  • Pazar7:00 – 22:00
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Harran Baklavaları şirketine 0546 420 87 91 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Harran Baklavaları şirketinin ana kategorisi Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri sektörüdür. Harran Baklavaları şirketinin açık adresi: Ayaspaşa, Gürsel Paşa Cd. No:10, 59600 Saray/Tekirdağ, Türkiye.

Kredi Kartları
Debit Card, NFC, Yes
Yemek Seçenekleri
Delivery, Take-out
Kıyafet Tarzı
Casual
Gruplar İçin İyi
Yes
Çocuklar İçin İyi
Yes
Menüler
Dessert
Fiyat
$
Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
Parking, Seating, Yes

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Restoranlar

Faaliyet alanı:
  • Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri
ISIC Kodları
5610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Harran Baklavaları telefon numarası nedir?

    Harran Baklavaları's phone number is 0546 420 87 91.

  2. 2.Harran Baklavaları nerede yer alıyor?

    Harran Baklavaları is located at Ayaspaşa, Gürsel Paşa Cd. No:10, 59600 Saray/Tekirdağ, Türkiye, Büyükyoncalı. Get Directions.

  3. 3.Harran Baklavaları çalışma saatleri nedir?

    Harran Baklavaları şu saatlerde açık: Monday - Saturday: 7:00 – 23:00; Sunday: 7:00 – 22:00.

0 Değerlendirme

Harran Baklavaları için ilk değerlendirmeyi siz yazın.