Ender Bombe Aş

Güneş Enerjisi Ekipmanları Tedarikçisi

İletişim Bilgileri

Ender Bombe Aş
Kazımdirik, İzmir 2.sanayi sitesi 357 sokak No:86, 35100 Bornova/İzmir, Turkey, İzmir (il)
İzmir
Rota Al
Şu anda kapalı8:30 – 18:00
  • Pazartesi8:30 – 18:00
  • Salı8:30 – 18:00
  • Çarşamba8:30 – 18:00
  • Perşembe8:30 – 18:00
  • Cuma8:30 – 18:00
  • Cumartesi8:30 – 13:00
  • PazarKapalı
Sosyal Medya
Çağrı

İş Tanımı

Ender Bombe Aş şirketine (0232) 462 14 65 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Ender Bombe Aş şirketinin ana kategorisi Güneş Enerjisi Ekipmanları Tedarikçisi sektörüdür. Ender Bombe Aş şirketinin açık adresi: Kazımdirik, İzmir 2.sanayi sitesi 357 sokak No:86, 35100 Bornova/İzmir, Turkey.

sanayi: İşletmelerarası » Güneş Enerjisi Ekipmanları Tedarikçisi

Faaliyet alanı:
  • Isıtma Ekipmanları Tedarikçisi
  • Güneş Enerjisi Ekipmanları Tedarikçisi
ISIC Kodları
4659, 4663

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Ender Bombe Aş telefon numarası nedir?

    Ender Bombe Aş's phone number is (0232) 462 14 65.

  2. 2.Ender Bombe Aş nerede yer alıyor?

    Ender Bombe Aş is located at Kazımdirik, İzmir 2.sanayi sitesi 357 sokak No:86, 35100 Bornova/İzmir, Turkey, İzmir (il). Get Directions.

  3. 3.Ender Bombe Aş çalışma saatleri nedir?

    Ender Bombe Aş şu saatlerde açık: weekdays: 8:30 – 18:00; Saturday: 8:30 – 13:00; Sunday: Closed.

0 Değerlendirme

Ender Bombe Aş için ilk değerlendirmeyi siz yazın.