Efendiler dondurma maltepe

Dondurma Dükkanı

4.7★★★★★(181 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Efendiler dondurma maltepe
Bağlarbaşı, Feyzullah Cd. No:15, 34844 Maltepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul, TU34
İstanbul
Rota Al
Şu anda kapalı10:00 – 0:00
  • Pazartesi10:00 – 0:00
  • Salı10:00 – 0:00
  • Çarşamba10:00 – 0:00
  • Perşembe10:00 – 0:00
  • Cuma10:00 – 0:00
  • Cumartesi10:00 – 0:00
  • Pazar10:00 – 0:00
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Efendiler dondurma maltepe şirketine (0216) 383 30 30 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Efendiler dondurma maltepe şirketinin ana kategorisi Dondurma Dükkanı sektörüdür. Efendiler dondurma maltepe şirketinin açık adresi: Bağlarbaşı, Feyzullah Cd. No:15, 34844 Maltepe/İstanbul, Türkiye.

Kredi Kartları
Debit Card, NFC, Yes
Yemek Seçenekleri
Delivery, Take-out
Çocuklar İçin İyi
Yes

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Dondurma Dükkanı

Faaliyet alanı:
  • Dondurma Dükkanı
ISIC Kodları
5610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Efendiler dondurma maltepe telefon numarası nedir?

    Efendiler dondurma maltepe's phone number is (0216) 383 30 30.

  2. 2.Efendiler dondurma maltepe nerede yer alıyor?

    Efendiler dondurma maltepe is located at Bağlarbaşı, Feyzullah Cd. No:15, 34844 Maltepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul, TU34. Get Directions.

  3. 3.Efendiler dondurma maltepe çalışma saatleri nedir?

    Efendiler dondurma maltepe şu saatlerde açık: all_days: 10:00 – 0:00.

0 Değerlendirme

Efendiler dondurma maltepe için ilk değerlendirmeyi siz yazın.