Efe Tekstil Ticaret

Tekstil ve Hammadde Toptan Satışı

İletişim Bilgileri

Efe Tekstil Ticaret
Sisli, Istanbul, Şişli, İstanbul
Şişli
Rota Al
Çalışma saatleri mevcut değil
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Efe Tekstil Ticaret şirketine (0212) 240 35 27 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Efe Tekstil Ticaret şirketinin ana kategorisi Tekstil ve Hammadde Toptan Satışı sektörüdür. Efe Tekstil Ticaret şirketinin açık adresi: Sisli, Istanbul.

sanayi: İşletmelerarası » Tekstil ve Hammadde Toptan Satışı

Faaliyet alanı:
  • Tekstil ve Hammadde Toptan Satışı
ISIC Kodları
4641

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Efe Tekstil Ticaret telefon numarası nedir?

    Efe Tekstil Ticaret's phone number is (0212) 240 35 27.

  2. 2.Efe Tekstil Ticaret nerede yer alıyor?

    Efe Tekstil Ticaret is located at Sisli, Istanbul, Şişli, İstanbul. Get Directions.

0 Değerlendirme

Efe Tekstil Ticaret için ilk değerlendirmeyi siz yazın.