Diyarbakir Duygu Çiçekçilik

Çiçekçiler

4.6★★★★★(19 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Diyarbakir Duygu Çiçekçilik
Ceylan avm kavşağı şehir plaza yani, Gaziler, 21170 Kayapınar/Diyarbakır, Türkiye, TU21
Diyarbakır
Rota Al
Şu anda kapalı9:00 – 21:30
  • Pazartesi9:00 – 21:30
  • Salı9:00 – 21:30
  • Çarşamba9:00 – 21:30
  • Perşembe9:00 – 21:30
  • Cuma9:00 – 21:30
  • Cumartesi9:00 – 21:30
  • Pazar9:30 – 20:30
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Diyarbakir Duygu Çiçekçilik şirketine 0537 890 71 43 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Diyarbakir Duygu Çiçekçilik şirketinin ana kategorisi Çiçekçiler sektörüdür. Diyarbakir Duygu Çiçekçilik şirketinin açık adresi: Ceylan avm kavşağı şehir plaza yani, Gaziler, 21170 Kayapınar/Diyarbakır, Türkiye.

Kredi Kartları
Debit Card
Yemek Seçenekleri
Delivery

sanayi: Alışveriş » Çiçekçiler

Faaliyet alanı:
  • Çiçekçiler
ISIC Kodları
4773

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Diyarbakir Duygu Çiçekçilik telefon numarası nedir?

    Diyarbakir Duygu Çiçekçilik's phone number is 0537 890 71 43.

  2. 2.Diyarbakir Duygu Çiçekçilik nerede yer alıyor?

    Diyarbakir Duygu Çiçekçilik is located at Ceylan avm kavşağı şehir plaza yani, Gaziler, 21170 Kayapınar/Diyarbakır, Türkiye, TU21. Get Directions.

  3. 3.Diyarbakir Duygu Çiçekçilik çalışma saatleri nedir?

    Diyarbakir Duygu Çiçekçilik şu saatlerde açık: Monday - Saturday: 9:00 – 21:30; Sunday: 9:30 – 20:30.

  4. 4.Diyarbakir Duygu Çiçekçilik web sitesi nedir?

    Diyarbakir Duygu Çiçekçilik's website is duygu-cicekcilik-shopping-center.business.site.

0 Değerlendirme

Diyarbakir Duygu Çiçekçilik için ilk değerlendirmeyi siz yazın.