Dilek Pastanesi İstiklal

Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri

4.0★★★★★(1466 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Dilek Pastanesi İstiklal
Tomtom, İstiklal Cd. No:179, 34440 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
Beyoğlu
Rota Al
Şu anda kapalı10:00 – 23:00
  • Pazartesi10:00 – 23:00
  • Salı10:00 – 23:00
  • Çarşamba10:00 – 23:00
  • Perşembe10:00 – 23:00
  • Cuma10:00 – 23:00
  • Cumartesi10:00 – 23:00
  • Pazar10:00 – 23:00
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Dilek Pastanesi İstiklal şirketine (0212) 292 77 67 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Dilek Pastanesi İstiklal şirketinin ana kategorisi Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri sektörüdür. Dilek Pastanesi İstiklal şirketinin açık adresi: Tomtom, İstiklal Cd. No:179, 34440 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye.

Yemek
Yes
Kredi Kartları
Cash, Debit Card, NFC, Yes
Yemek Seçenekleri
Delivery, Take-out
Gruplar İçin İyi
Yes
Çocuklar İçin İyi
Yes
Menüler
Bar Snacks, Breakfast, Coffee, Dessert, Dinner, Lunch
Açıkhava Oturması
Yes
İle popüler
Tourists
Fiyat
$$
Rezervasyonlar
Yes
Tuvalet
Yes
Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
Parking, Restroom, Seating, Yes
Wifi
Yes

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Restoranlar

Faaliyet alanı:
  • Kahvaltı ve Pazar kahvaltıları (Brunchlar)
  • Kafeler
  • Pastane
  • Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri
  • Türk restoranları
ISIC Kodları
4721, 5610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Dilek Pastanesi İstiklal telefon numarası nedir?

    Dilek Pastanesi İstiklal's phone number is (0212) 292 77 67.

  2. 2.Dilek Pastanesi İstiklal nerede yer alıyor?

    Dilek Pastanesi İstiklal is located at Tomtom, İstiklal Cd. No:179, 34440 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Dilek Pastanesi İstiklal çalışma saatleri nedir?

    Dilek Pastanesi İstiklal şu saatlerde açık: all_days: 10:00 – 23:00.

  4. 4.Dilek Pastanesi İstiklal web sitesi nedir?

    Dilek Pastanesi İstiklal's website is online.dilek.com.tr.

0 Değerlendirme

Dilek Pastanesi İstiklal için ilk değerlendirmeyi siz yazın.