CPN Bilişim

Yazılım Şirketi

İletişim Bilgileri

CPN Bilişim
Türkali, Şht. Ali Kerem Mergen Sk. No:16, 34357 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
Beşiktaş
Rota Al
Açık — 18:00 saatinde kapanıyor10:00 – 18:00
  • Pazartesi10:00 – 18:00
  • Salı10:00 – 18:00
  • Çarşamba10:00 – 18:00
  • Perşembe10:00 – 18:00
  • Cuma10:00 – 18:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı
Sosyal Medya
Düzenle

İş Tanımı

CPN Bilişim şirketinin ana kategorisi Yazılım Şirketi sektörüdür. CPN Bilişim şirketinin açık adresi: Türkali, Şht. Ali Kerem Mergen Sk. No:16, 34357 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye.

sanayi: Bilgisayarlar ve Elektronik Cihazlar » Yazılım Şirketi

Faaliyet alanı:
  • Bilgisayar Danışmanı
  • Bilgisayar mağazaları
  • E-Ticaret Hizmetleri
  • Yazılım Şirketi
ISIC Kodları
4741, 4791, 6202

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.CPN Bilişim nerede yer alıyor?

    CPN Bilişim is located at Türkali, Şht. Ali Kerem Mergen Sk. No:16, 34357 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye. Get Directions.

  2. 2.CPN Bilişim çalışma saatleri nedir?

    CPN Bilişim şu saatlerde açık: weekdays: 10:00 – 18:00; weekends: Closed.

  3. 3.CPN Bilişim web sitesi nedir?

    CPN Bilişim's website is www.cpnbilisim.com.

0 Değerlendirme

CPN Bilişim için ilk değerlendirmeyi siz yazın.