Cihan Torna

Metal İşleme Atölyesi

5.0★★★★★(1 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Cihan Torna
Topçular, Alınteri Sk. no:18, 34200 Eyüpsultan/İstanbul, Türkiye, Bağcılar
Bağcılar
Rota Al
Açık — 18:00 saatinde kapanıyor9:00 – 18:00
  • Pazartesi9:00 – 18:00
  • Salı9:00 – 18:00
  • Çarşamba9:00 – 18:00
  • Perşembe9:00 – 18:00
  • Cuma9:00 – 18:00
  • Cumartesi9:00 – 18:00
  • PazarKapalı
Fax
(0212) 567 05 63
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Cihan Torna şirketine (0212) 567 05 60 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Cihan Torna şirketinin ana kategorisi Metal İşleme Atölyesi sektörüdür. Cihan Torna şirketinin açık adresi: Topçular, Alınteri Sk. no:18, 34200 Eyüpsultan/İstanbul, Türkiye.

sanayi: İşletmelerarası » Metal İşleme Atölyesi

Faaliyet alanı:
  • Metal İşleme Atölyesi
ISIC Kodları
2599

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Cihan Torna telefon numarası nedir?

    Cihan Torna's phone number is (0212) 567 05 60.

  2. 2.Cihan Torna nerede yer alıyor?

    Cihan Torna is located at Topçular, Alınteri Sk. no:18, 34200 Eyüpsultan/İstanbul, Türkiye, Bağcılar. Get Directions.

  3. 3.Cihan Torna çalışma saatleri nedir?

    Cihan Torna şu saatlerde açık: Monday - Saturday: 9:00 – 18:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Cihan Torna web sitesi nedir?

    Cihan Torna's website is www.cihantorna.com.

0 Değerlendirme

Cihan Torna için ilk değerlendirmeyi siz yazın.