Chef Apartments

Otel ve moteller

4.0★★★★★(58 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Chef Apartments
Hacimimi Mah. Kumbaraci Yokusu No:11, 34012, Türkiye, Beyoğlu, İstanbul
Beyoğlu
Rota Al
24 saat açık24 Hours
  • Pazartesi24 Saat
  • Salı24 Saat
  • Çarşamba24 Saat
  • Perşembe24 Saat
  • Cuma24 Saat
  • Cumartesi24 Saat
  • Pazar24 Saat
Çağrı E-posta

İş Tanımı

Chef Apartments şirketine (0212) 245 00 34 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Chef Apartments şirketinin ana kategorisi Otel ve moteller sektörüdür. Chef Apartments şirketinin açık adresi: Hacimimi Mah. Kumbaraci Yokusu No:11, 34012, Türkiye.

Fiyat
$

sanayi: Seyahat ve Taşıma » Otel ve moteller

Faaliyet alanı:
  • Otel ve moteller
ISIC Kodları
5510

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Chef Apartments telefon numarası nedir?

    Chef Apartments's phone number is (0212) 245 00 34.

  2. 2.Chef Apartments nerede yer alıyor?

    Chef Apartments is located at Hacimimi Mah. Kumbaraci Yokusu No:11, 34012, Türkiye, Beyoğlu, İstanbul. Get Directions.

  3. 3.Chef Apartments çalışma saatleri nedir?

    Chef Apartments şu saatlerde açık: all_days: 24 Hours.

  4. 4.Chef Apartments web sitesi nedir?

    Chef Apartments's website is fbf.bz/b/b30?pid=331&aid=307.

0 Değerlendirme

Chef Apartments için ilk değerlendirmeyi siz yazın.