Caglar Akcam

Video Düzenleme Hizmeti

5.0★★★★★(1 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Caglar Akcam
Demirtaş Mh, Yasemin Park Sitesi, 16240 Osmangazi̇/Bursa, Türkiye, TU16
Bursa
Rota Al
Şu anda kapalı20:00 – 0:00
  • Pazartesi20:00 – 0:00
  • Salı20:00 – 0:00
  • Çarşamba20:00 – 0:00
  • Perşembe20:00 – 0:00
  • Cuma20:00 – 0:00
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı
Düzenle

İş Tanımı

Caglar Akcam şirketinin ana kategorisi Video Düzenleme Hizmeti sektörüdür. Caglar Akcam şirketinin açık adresi: Demirtaş Mh, Yasemin Park Sitesi, 16240 Osmangazi̇/Bursa, Türkiye.

sanayi: Bilgisayarlar ve Elektronik Cihazlar » Video Düzenleme Hizmeti

Faaliyet alanı:
  • Video Düzenleme Hizmeti
ISIC Kodları
4742

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Caglar Akcam nerede yer alıyor?

    Caglar Akcam is located at Demirtaş Mh, Yasemin Park Sitesi, 16240 Osmangazi̇/Bursa, Türkiye, TU16. Get Directions.

  2. 2.Caglar Akcam çalışma saatleri nedir?

    Caglar Akcam şu saatlerde açık: weekdays: 20:00 – 0:00; weekends: Closed.

  3. 3.Caglar Akcam web sitesi nedir?

    Caglar Akcam's website is www.caglarakcam.com.

0 Değerlendirme

Caglar Akcam için ilk değerlendirmeyi siz yazın.