Cabana Bistro Cafe

Kafeler

4.2★★★★★(10 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Cabana Bistro Cafe
İnönü, Kurtoğlu Sk. No:6, 34755 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
Ataşehir
Rota Al
Şu anda kapalı8:00 – 0:30
  • Pazartesi8:00 – 0:30
  • Salı8:00 – 0:30
  • Çarşamba8:00 – 0:30
  • Perşembe8:00 – 0:30
  • Cuma8:00 – 0:30
  • Cumartesi8:00 – 0:30
  • Pazar8:00 – 0:00
Sosyal Medya
Çağrı

İş Tanımı

Cabana Bistro Cafe şirketine 0534 274 75 75 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Cabana Bistro Cafe şirketinin ana kategorisi Kafeler sektörüdür. Cabana Bistro Cafe şirketinin açık adresi: İnönü, Kurtoğlu Sk. No:6, 34755 Ataşehir/İstanbul, Türkiye.

Menüler
Coffee

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Kafeler

Faaliyet alanı:
  • Kafeler
ISIC Kodları
5610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Cabana Bistro Cafe telefon numarası nedir?

    Cabana Bistro Cafe's phone number is 0534 274 75 75.

  2. 2.Cabana Bistro Cafe nerede yer alıyor?

    Cabana Bistro Cafe is located at İnönü, Kurtoğlu Sk. No:6, 34755 Ataşehir/İstanbul, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Cabana Bistro Cafe çalışma saatleri nedir?

    Cabana Bistro Cafe şu saatlerde açık: Monday - Saturday: 8:00 – 0:30; Sunday: 8:00 – 0:00.

0 Değerlendirme

Cabana Bistro Cafe için ilk değerlendirmeyi siz yazın.