Bilstore Zorlu

Dress Shop

5.0★★★★★(1 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Bilstore Zorlu
Zorlu Center AVM, Boğaz Katı, 34340 İstanbul, Türkiye
İstanbul
Rota Al
Çalışma saatleri mevcut değil
Çağrı E-posta

İş Tanımı

Bilstore Zorlu şirketine (0212) 353 61 35 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Bilstore Zorlu şirketinin ana kategorisi Dress Shop sektörüdür. Bilstore Zorlu şirketinin açık adresi: Zorlu Center AVM, Boğaz Katı, 34340 İstanbul, Türkiye.

sanayi: Konfeksiyon » Dress Shop

Faaliyet alanı:
  • Çanta Mağazası
  • Dress Shop
  • Kuyumcular ve Saatler
  • Erkek giyim
  • Uzman mağazalarda giyim,ayakkabı ve deri eşya perakende satışı
  • Perakende ticaret (Motorlu kara taşıtları ve motosikletler hariç)
  • Saatçi
  • Bayan giyim
ISIC Kodları
47, 4771, 4773

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Bilstore Zorlu telefon numarası nedir?

    Bilstore Zorlu's phone number is (0212) 353 61 35.

  2. 2.Bilstore Zorlu nerede yer alıyor?

    Bilstore Zorlu is located at Zorlu Center AVM, Boğaz Katı, 34340 İstanbul, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Bilstore Zorlu web sitesi nedir?

    Bilstore Zorlu's website is www.bilstore.com.

0 Değerlendirme

Bilstore Zorlu için ilk değerlendirmeyi siz yazın.