Bilgi Kitabevi

Kitap yayımı

İletişim Bilgileri

Bilgi Kitabevi
Kızılay, Sakarya Cad. 8/A, 06430 Çankaya/Ankara, Turkey, Çankaya, TU68
Çankaya
Rota Al
Çalışma saatleri mevcut değil
Çağrı

İş Tanımı

Bilgi Kitabevi şirketine (0312) 434 41 06 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Bilgi Kitabevi şirketinin ana kategorisi Kitap yayımı sektörüdür. Bilgi Kitabevi şirketinin açık adresi: Kızılay, Sakarya Cad. 8/A, 06430 Çankaya/Ankara, Turkey.

sanayi: Profesyonel hizmetler » Yayımcılık

Faaliyet alanı:
  • Kitap yayımı
ISIC Kodları
5811

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Bilgi Kitabevi telefon numarası nedir?

    Bilgi Kitabevi's phone number is (0312) 434 41 06.

  2. 2.Bilgi Kitabevi nerede yer alıyor?

    Bilgi Kitabevi is located at Kızılay, Sakarya Cad. 8/A, 06430 Çankaya/Ankara, Turkey, Çankaya, TU68. Get Directions.

  3. 3.Bilgi Kitabevi web sitesi nedir?

    Bilgi Kitabevi's website is www.bilgiyayinevi.com.tr.

0 Değerlendirme

Bilgi Kitabevi için ilk değerlendirmeyi siz yazın.