Bayramoğlu Plaj Cafe

Kafeler

4.1★★★★★(12 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Bayramoğlu Plaj Cafe
Piri Reis, Fatih Sultan Mehmet Cd. No:225, 41700 Darıca/Kocaeli, Türkiye
Darıca
Rota Al
24 saat açık24 Hours
  • Pazartesi24 Saat
  • Salı24 Saat
  • Çarşamba24 Saat
  • Perşembe24 Saat
  • Cuma24 Saat
  • Cumartesi24 Saat
  • Pazar24 Saat
Sosyal Medya
Çağrı

İş Tanımı

Bayramoğlu Plaj Cafe şirketine 0532 394 32 57 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Bayramoğlu Plaj Cafe şirketinin ana kategorisi Kafeler sektörüdür. Bayramoğlu Plaj Cafe şirketinin açık adresi: Piri Reis, Fatih Sultan Mehmet Cd. No:225, 41700 Darıca/Kocaeli, Türkiye.

Çocuklar İçin İyi
Yes
Menüler
Coffee

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Kafeler

Faaliyet alanı:
  • Kafeler
ISIC Kodları
5610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Bayramoğlu Plaj Cafe telefon numarası nedir?

    Bayramoğlu Plaj Cafe's phone number is 0532 394 32 57.

  2. 2.Bayramoğlu Plaj Cafe nerede yer alıyor?

    Bayramoğlu Plaj Cafe is located at Piri Reis, Fatih Sultan Mehmet Cd. No:225, 41700 Darıca/Kocaeli, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Bayramoğlu Plaj Cafe çalışma saatleri nedir?

    Bayramoğlu Plaj Cafe şu saatlerde açık: all_days: 24 Hours.

0 Değerlendirme

Bayramoğlu Plaj Cafe için ilk değerlendirmeyi siz yazın.