Büker Simit Cafe

Simitçi

7.0★★★★★(87 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Büker Simit Cafe
İnönü, 35885 Torbalı/İzmir, Türkiye, İzmir (il), TU35
İzmir (il)
Rota Al
Şu anda kapalı8:00 – 23:00
  • Pazartesi8:00 – 23:00
  • Salı8:00 – 23:00
  • Çarşamba8:00 – 23:00
  • Perşembe8:00 – 23:00
  • Cuma8:00 – 23:00
  • Cumartesi8:00 – 23:00
  • Pazar8:00 – 23:00
Sosyal Medya
Düzenle

İş Tanımı

Büker Simit Cafe şirketinin ana kategorisi Simitçi sektörüdür. Büker Simit Cafe şirketinin açık adresi: İnönü, 35885 Torbalı/İzmir, Türkiye.

Kredi Kartları
Yes
Yemek Seçenekleri
Delivery, Take-out
Menüler
Breakfast, Brunch, Coffee, Lunch
Müzik
Yes
Açıkhava Oturması
Yes
Park
Parking Lot
Fiyat
$
Rezervasyonlar
Yes
Tuvalet
Yes
Wifi
Yes

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Simitçi

Faaliyet alanı:
  • Simitçi
ISIC Kodları
4721

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Büker Simit Cafe nerede yer alıyor?

    Büker Simit Cafe is located at İnönü, 35885 Torbalı/İzmir, Türkiye, İzmir (il), TU35. Get Directions.

  2. 2.Büker Simit Cafe çalışma saatleri nedir?

    Büker Simit Cafe şu saatlerde açık: all_days: 8:00 – 23:00.

  3. 3.Büker Simit Cafe otoparka sahip mi?

    Evet — Büker Simit Cafe otopark sunuyor.

0 Değerlendirme

Büker Simit Cafe için ilk değerlendirmeyi siz yazın.