Arga Masa & Sandalye

Marangoz

İletişim Bilgileri

Arga Masa & Sandalye
Seyhan, 645. Sk., 35380 Buca/İzmir, Turkey, Altındağ, TU35
Altındağ
Rota Al
Açık — 20:00 saatinde kapanıyor8:00 – 20:00
  • Pazartesi8:00 – 20:00
  • Salı8:00 – 20:00
  • Çarşamba8:00 – 20:00
  • Perşembe8:00 – 20:00
  • Cuma8:00 – 20:00
  • Cumartesi8:00 – 20:00
  • PazarKapalı
Sosyal Medya
Çağrı

İş Tanımı

Arga Masa & Sandalye şirketine 0506 491 85 45 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Arga Masa & Sandalye şirketinin ana kategorisi Marangoz sektörüdür. Arga Masa & Sandalye şirketinin açık adresi: Seyhan, 645. Sk., 35380 Buca/İzmir, Turkey.

sanayi: İnşaat » Marangoz

Faaliyet alanı:
  • Marangoz
ISIC Kodları
4330

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Arga Masa & Sandalye telefon numarası nedir?

    Arga Masa & Sandalye's phone number is 0506 491 85 45.

  2. 2.Arga Masa & Sandalye nerede yer alıyor?

    Arga Masa & Sandalye is located at Seyhan, 645. Sk., 35380 Buca/İzmir, Turkey, Altındağ, TU35. Get Directions.

  3. 3.Arga Masa & Sandalye çalışma saatleri nedir?

    Arga Masa & Sandalye şu saatlerde açık: Monday - Saturday: 8:00 – 20:00; Sunday: Closed.

0 Değerlendirme

Arga Masa & Sandalye için ilk değerlendirmeyi siz yazın.