Alibu Creative Solutions

Reklam Ajansı

3.7★★★★★(3 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Alibu Creative Solutions
Bahçelievler Merkez, Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 B Nish İstanbul B Blok D:144, 34197 İstanbul, Turkey
Bahçelievler
Rota Al
Şu anda kapalı9:00 – 18:00
  • Pazartesi9:00 – 18:00
  • Salı9:00 – 18:00
  • Çarşamba9:00 – 18:00
  • Perşembe9:00 – 18:00
  • Cuma9:00 – 18:00
  • Cumartesi9:00 – 14:00
  • PazarKapalı
Çağrı

İş Tanımı

Alibu Creative Solutions şirketine (0212) 603 67 16 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Alibu Creative Solutions şirketinin ana kategorisi Reklam Ajansı sektörüdür. Alibu Creative Solutions şirketinin açık adresi: Bahçelievler Merkez, Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 B Nish İstanbul B Blok D:144, 34197 İstanbul, Turkey.

Kurulmuş
2013
Faaliyet yılı
13

sanayi: Profesyonel hizmetler » Reklam Ajansı

Faaliyet alanı:
  • Reklam Ajansı
  • Reklam Hizmeti
  • Hava Fotoğrafçısı
  • Animasyon Stüdyosu
  • Film Yapım Şirketi
  • Grafik Tasarımcısı
  • Medya Şirketi
  • Sinema filmi, video ve televizyon programları yapım faaliyetleri
  • Yazılım Şirketi
  • Web Sitesi Tasarımcısı
ISIC Kodları
4741, 5911, 6020, 7310, 7410, 7420

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Alibu Creative Solutions ne kadar süredir faaliyette?

    Alibu Creative Solutions 13 yıldır faaliyette.

  2. 2.Alibu Creative Solutions telefon numarası nedir?

    Alibu Creative Solutions's phone number is (0212) 603 67 16.

  3. 3.Alibu Creative Solutions nerede yer alıyor?

    Alibu Creative Solutions is located at Bahçelievler Merkez, Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 B Nish İstanbul B Blok D:144, 34197 İstanbul, Turkey. Get Directions.

  4. 4.Alibu Creative Solutions çalışma saatleri nedir?

    Alibu Creative Solutions şu saatlerde açık: weekdays: 9:00 – 18:00; Saturday: 9:00 – 14:00; Sunday: Closed.

  5. 5.Alibu Creative Solutions web sitesi nedir?

    Alibu Creative Solutions's website is www.alibucreative.com.

Tarihsel Bilgiler

Artık mevcut olmayan eski iş siteleri ve e-postalar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.

0 Değerlendirme

Alibu Creative Solutions için ilk değerlendirmeyi siz yazın.