Alacati Kumru Nisantasi

Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri

5.0★★★★★(1 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Alacati Kumru Nisantasi
Teşvikiye, Poyracik Sk No:61, 34365 Şişli/İstanbul, Türkiye
Şişli
Rota Al
Şu anda kapalı9:00 – 2:15
  • Pazartesi9:00 – 2:15
  • Salı9:00 – 2:15
  • Çarşamba9:00 – 2:15
  • Perşembe9:00 – 2:15
  • Cuma9:00 – 2:15
  • Cumartesi9:00 – 2:15
  • Pazar9:00 – 2:15
Sosyal Medya
Çağrı

İş Tanımı

Alacati Kumru Nisantasi şirketine (0212) 296 25 07 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Alacati Kumru Nisantasi şirketinin ana kategorisi Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri sektörüdür. Alacati Kumru Nisantasi şirketinin açık adresi: Teşvikiye, Poyracik Sk No:61, 34365 Şişli/İstanbul, Türkiye.

Kredi Kartları
Debit Card
Yemek Seçenekleri
Delivery, Take-out, Table Service
Çocuklar İçin İyi
Yes
Menüler
Coffee, Lunch
Tuvalet
Yes
Wifi
Yes

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Restoranlar

Faaliyet alanı:
  • Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri
ISIC Kodları
5610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Alacati Kumru Nisantasi telefon numarası nedir?

    Alacati Kumru Nisantasi's phone number is (0212) 296 25 07.

  2. 2.Alacati Kumru Nisantasi nerede yer alıyor?

    Alacati Kumru Nisantasi is located at Teşvikiye, Poyracik Sk No:61, 34365 Şişli/İstanbul, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Alacati Kumru Nisantasi çalışma saatleri nedir?

    Alacati Kumru Nisantasi şu saatlerde açık: all_days: 9:00 – 2:15.

  4. 4.Alacati Kumru Nisantasi web sitesi nedir?

    Alacati Kumru Nisantasi's website is alacati-kumru-nisantasi.business.site.

0 Değerlendirme

Alacati Kumru Nisantasi için ilk değerlendirmeyi siz yazın.