Aktepe Bilisim Sistemleri

Elektronik Eşya Mağazası

İletişim Bilgileri

Aktepe Bilisim Sistemleri
Alsancak, Şair Eşref Blv. No:77 D:1, 35210 Konak/İzmir, Türkiye, TU35
Konak
Rota Al
Çalışma saatleri mevcut değil
Çağrı E-posta

İş Tanımı

Aktepe Bilisim Sistemleri şirketine (0232) 464 65 83 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Aktepe Bilisim Sistemleri şirketinin ana kategorisi Elektronik Eşya Mağazası sektörüdür. Aktepe Bilisim Sistemleri şirketinin açık adresi: Alsancak, Şair Eşref Blv. No:77 D:1, 35210 Konak/İzmir, Türkiye.

sanayi: Bilgisayarlar ve Elektronik Cihazlar » Elektronik Eşya Mağazası

Faaliyet alanı:
  • Elektronik Eşya Mağazası
ISIC Kodları
4741

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Aktepe Bilisim Sistemleri telefon numarası nedir?

    Aktepe Bilisim Sistemleri's phone number is (0232) 464 65 83.

  2. 2.Aktepe Bilisim Sistemleri nerede yer alıyor?

    Aktepe Bilisim Sistemleri is located at Alsancak, Şair Eşref Blv. No:77 D:1, 35210 Konak/İzmir, Türkiye, TU35. Get Directions.

  3. 3.Aktepe Bilisim Sistemleri web sitesi nedir?

    Aktepe Bilisim Sistemleri's website is www.aktepebilisim.com.tr.

0 Değerlendirme

Aktepe Bilisim Sistemleri için ilk değerlendirmeyi siz yazın.