Akdeniz Tv

TV Film ve Video Yapım Hizmeti

İletişim Bilgileri

Akdeniz Tv
Levent, Besiktas, Istanbul, Turkey, İstanbul
Levent
Rota Al
Çalışma saatleri mevcut değil
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Akdeniz Tv şirketine (0212) 281 05 80 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Akdeniz Tv şirketinin ana kategorisi TV Film ve Video Yapım Hizmeti sektörüdür. Akdeniz Tv şirketinin açık adresi: Levent, Besiktas, Istanbul, Turkey.

sanayi: Eğlence » TV Film ve Video Yapım Hizmeti

Faaliyet alanı:
  • TV Film ve Video Yapım Hizmeti
ISIC Kodları
5911

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Akdeniz Tv telefon numarası nedir?

    Akdeniz Tv's phone number is (0212) 281 05 80.

  2. 2.Akdeniz Tv nerede yer alıyor?

    Akdeniz Tv is located at Levent, Besiktas, Istanbul, Turkey, İstanbul. Get Directions.

0 Değerlendirme

Akdeniz Tv için ilk değerlendirmeyi siz yazın.