Akarslan Teksti̇l SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Erkek giyim

5.0★★★★★(2 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Akarslan Teksti̇l SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Taflan Sok. No:10 / A Merter, 34306 İstanbul, Türkiye
İstanbul
Rota Al
Açık — 19:00 saatinde kapanıyor8:30 – 19:00
  • Pazartesi8:30 – 19:00
  • Salı8:30 – 19:00
  • Çarşamba8:30 – 19:00
  • Perşembe8:30 – 19:00
  • Cuma8:30 – 19:00
  • Cumartesi8:30 – 13:00
  • PazarKapalı
Sosyal Medya
Çağrı

İş Tanımı

Akarslan Teksti̇l SAN.TİC.LTD.ŞTİ şirketine (0212) 642 80 09 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Akarslan Teksti̇l SAN.TİC.LTD.ŞTİ şirketinin ana kategorisi Erkek giyim sektörüdür. Akarslan Teksti̇l SAN.TİC.LTD.ŞTİ şirketinin açık adresi: Taflan Sok. No:10 / A Merter, 34306 İstanbul, Türkiye.

sanayi: Konfeksiyon » Erkek giyim

Faaliyet alanı:
  • Bebek Giyim Mağazası
  • Çocuk ve bebek giyimi
  • Erkek giyim
  • Spor Giyim Mağazası
  • Bayan giyim
ISIC Kodları
4771

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Akarslan Teksti̇l SAN.TİC.LTD.ŞTİ telefon numarası nedir?

    Akarslan Teksti̇l SAN.TİC.LTD.ŞTİ's phone number is (0212) 642 80 09.

  2. 2.Akarslan Teksti̇l SAN.TİC.LTD.ŞTİ nerede yer alıyor?

    Akarslan Teksti̇l SAN.TİC.LTD.ŞTİ is located at Taflan Sok. No:10 / A Merter, 34306 İstanbul, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Akarslan Teksti̇l SAN.TİC.LTD.ŞTİ çalışma saatleri nedir?

    Akarslan Teksti̇l SAN.TİC.LTD.ŞTİ şu saatlerde açık: weekdays: 8:30 – 19:00; Saturday: 8:30 – 13:00; Sunday: Closed.

Tarihsel Bilgiler

Artık mevcut olmayan eski iş siteleri ve e-postalar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.

www.akarslantekstil.com

0 Değerlendirme

Akarslan Teksti̇l SAN.TİC.LTD.ŞTİ için ilk değerlendirmeyi siz yazın.