Özel Atalar Hastanesi

Hastane hizmetleri

3.4★★★★★(13 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Özel Atalar Hastanesi
Atalar, Üsküdar Cd. No:101, 34862 Kartal/İstanbul, Türkiye, Küçükyalı, TU34
Küçükyalı
Rota Al
24 saat açık24 Hours
  • Pazartesi24 Saat
  • Salı24 Saat
  • Çarşamba24 Saat
  • Perşembe24 Saat
  • Cuma24 Saat
  • Cumartesi24 Saat
  • Pazar24 Saat
Fax
(0216) 488 38 18
Çağrı E-posta

İş Tanımı

Özel Atalar Hastanesi şirketine (0216) 374 43 43 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Özel Atalar Hastanesi şirketinin ana kategorisi Hastane hizmetleri sektörüdür. Özel Atalar Hastanesi şirketinin açık adresi: Atalar, Üsküdar Cd. No:101, 34862 Kartal/İstanbul, Türkiye.

sanayi: Tıbbi » Hastaneler

Faaliyet alanı:
  • Hastane hizmetleri
ISIC Kodları
8610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Özel Atalar Hastanesi telefon numarası nedir?

    Özel Atalar Hastanesi's phone number is (0216) 374 43 43.

  2. 2.Özel Atalar Hastanesi nerede yer alıyor?

    Özel Atalar Hastanesi is located at Atalar, Üsküdar Cd. No:101, 34862 Kartal/İstanbul, Türkiye, Küçükyalı, TU34. Get Directions.

  3. 3.Özel Atalar Hastanesi çalışma saatleri nedir?

    Özel Atalar Hastanesi şu saatlerde açık: all_days: 24 Hours.

  4. 4.Özel Atalar Hastanesi web sitesi nedir?

    Özel Atalar Hastanesi's website is atalarhastanesi.com.

0 Değerlendirme

Özel Atalar Hastanesi için ilk değerlendirmeyi siz yazın.