Çömlek Ev Yemekleri

Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri

3.8★★★★★(4 review, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Çömlek Ev Yemekleri
Meşrutiyet, Konur Sok., 06420 Çankaya/Ankara, Türkiye, TU68
Ankara
Rota Al
Şu anda kapalı8:30 – 19:00
  • Pazartesi8:30 – 19:00
  • Salı8:30 – 19:00
  • Çarşamba8:30 – 19:00
  • Perşembe8:30 – 19:00
  • Cuma8:30 – 19:00
  • Cumartesi8:30 – 18:00
  • PazarKapalı
Sosyal Medya

İş Tanımı

Çömlek Ev Yemekleri şirketinin ana kategorisi Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri sektörüdür. Çömlek Ev Yemekleri şirketinin açık adresi: Meşrutiyet, Konur Sok., 06420 Çankaya/Ankara, Türkiye.

Gruplar İçin İyi
Yes
Çocuklar İçin İyi
Yes
Menüler
Brunch, Dinner, Lunch

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Restoranlar

Faaliyet alanı:
  • Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri
ISIC Kodları
5610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Çömlek Ev Yemekleri nerede yer alıyor?

    Çömlek Ev Yemekleri is located at Meşrutiyet, Konur Sok., 06420 Çankaya/Ankara, Türkiye, TU68. Get Directions.

  2. 2.Çömlek Ev Yemekleri çalışma saatleri nedir?

    Çömlek Ev Yemekleri şu saatlerde açık: weekdays: 8:30 – 19:00; Saturday: 8:30 – 18:00; Sunday: Closed.

  3. 3.Çömlek Ev Yemekleri web sitesi nedir?

    Çömlek Ev Yemekleri's website is menuburada.com/comlek-ev-yemekleri-kizilay-ankara.

0 Değerlendirme

Çömlek Ev Yemekleri için ilk değerlendirmeyi siz yazın.